Шановні клієнти!

Попередній запис можливо здійснити за номерами або пишіть нам у Viber:

Вибачте за незручності!

Засвідчення вірності копій документів

  • Нотаріуси засвідчують вірність копій (фотокопій) документів, які не суперечать законодавству, мають юридичне значення і засвідчення вірності копій (фотокопій), таких документів, не заборонено законом.
  • Нотаріус зобов’язаний звірити з оригіналом копію (фотокопію) або виписку з документу, вірність яких він засвідчує.
  • Вірність копії(фотокопії) документу, виданого фізичною особою, засвідчується в тих випадках, коли справжність підпису фізичної особи на оригіналі цього документу засвідчена нотаріусом або посадовою особою відповідного органу місцевого самоврядування або за місцем роботи, навчання, проживання або лікування фізичної особи.
  • Вірність копії(фотокопії) з копії рішення суду (виписка з нього) може бути засвідчена нотаріусом за наявності відмітки про те, що це рішення набрало законної сили і що оригінал рішення знаходиться в суді з вказівкою номера справи.
  • Вірність виписки може бути засвідчена лише у тому випадку, коли вона зроблена з документу, в якому міститься вирішення декількох не пов’язаних між собою питань. Виписка повинна відтворювати повний текст частини документу з певного питання.
  • Не допускається засвідчення вірності копії(фотокопії) з документу, на підставі якого відповідні установи видають оригінал документу (довідки про народження дитини, довідки про смерть), а також засвідчення вірності копії(фотокопії) з доповнень без пред’явлення основного документу (доповнення до диплому, тільки за наявності диплому і так далі).